nashe pravo
/ ГоловнаЮридичні консультації для НГОКонсультаціїСереда, 22 Травня 2019  
швидкий перехід
сервіс
партнери

У який строк реєструють громадські організації?

Ігор Тарасенко//Проект«Громадський моніторинг та консультування з питань державної реєстрації та відносин з органами влади громадських, релігійних, благодійних організацій, профспілок як передумова реалізації та захисту права на об’єднання» 13.10.2007, 13:01

 Строки легалізації залежать від статусу організації.

 

 Громадські організації можуть створюватися та діяти із місцевим, всеукраїнським та міжнародним статусом.

 

 Місцевими є об'єднання, діяльність яких поширюється на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці або регіону. 

 

 Згідно із Положенням про порядок легалізації об’єднань громадян, яка затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 року №140 заява про реєстрацію місцевої громадської організації розглядається у 3-денний строк після надходження документів. 

 

 Рішення про реєстрацію або відмову в ній заявнику повідомляється не пізніше наступного робочого дня після його прийняття.

 

 Інші строки встановлені для легалізації всеукраїнської та міжнародної організації. 

 

 До всеукраїнських об'єднань громадян належать об'єднання, діяльність яких поширюється на територію всієї України і які мають місцеві осередки у більшості її областей.

 

 Громадська організація є міжнародною, якщо її діяльність поширюється на територію України і хоча б однієї іншої держави.

 

 Заява про реєстрацію всеукраїнської та міжнародної громадської організації розглядається протягом одного місяця після надходження документів. Рішення про реєстрацію або відмову в ній заявнику повідомляється письмово в 10-денний строк після його прийняття.


версія для друку   |  обговорити у форумі   |  відгуки і пропозиції
/ Головна / Юридичні консультації для НГО / Консультації /
Copyright © 2006 Юриспруденція
Всі права застережено.
Ідея та концепція: Юриспруденція

Розробка сайту:  бiбlos.com.ua 
Якщо інше не зазначено в самих публікаціях, всі права на них (статті, дослідження, інформаційні та наукові повідомлення тощо) належать відповідним авторам і охороняються у відповідності з чинним законодавством України. Передруки та цитування вітаються за умови гіперпосилання .