nashe pravo
/ ГоловнаЮридичні консультації для НГОКонсультаціїП'ятниця, 22 Вересня 2017  
швидкий перехід
сервіс
партнери

Чи правда, що молодіжні громадські організації звільнені від сплати оплати за реєстрацію, чим це передбачено?

Ігор Тарасенко//Проект«Громадський моніторинг та консультування з питань державної реєстрації та відносин з органами влади громадських, релігійних, благодійних організацій, профспілок як передумова реалізації та захисту права на об’єднання» 14.10.2007, 11:11

Молодіжні та дитячі громадські організації звільнені від сплати збору за державну реєстрацію та за державну реєстрацію їхньої символіки. Такі пільги надаються як форма державної підтримки молодіжних та громадських організацій.

 

Звільнення молодіжних та дитячих громадських організацій від сплати збору за державну реєстрацію передбачене частиною 2 статті 9 Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації» від 1 грудня 1998 року.


версія для друку   |  обговорити у форумі   |  відгуки і пропозиції
/ Головна / Юридичні консультації для НГО / Консультації /
Copyright © 2006 Юриспруденція
Всі права застережено.
Ідея та концепція: Юриспруденція

Розробка сайту:  бiбlos.com.ua 
Якщо інше не зазначено в самих публікаціях, всі права на них (статті, дослідження, інформаційні та наукові повідомлення тощо) належать відповідним авторам і охороняються у відповідності з чинним законодавством України. Передруки та цитування вітаються за умови гіперпосилання .